| cFlorin a întrebat:

Vreau sa comand niste pachete de carti de joc de pe www.cartidejoc.ro. Vreau sa stiu toti pasii! ABSOLUT TOTI PASII! De la comanda online pana la pasul in care ma duc sa iau coletul de la posta! Cel mai explicit si cel care enumera toti pasii. Primeste FUNDA primul RASPUNS BUN si voturi la restul' :)!

1 răspuns:
| Lucimows a răspuns:

Adaugi in cos produsul,introduci datele,dai comanda,in cateva zile ajunge coletul,te duci,platesti, il ridici, te distrezi!