| Miranda27 a întrebat:

TPU! Vreau sa ii cumpar unei prietene (de ziua ei), un iepuras din ala pufos. A mai avut unul si i-a murit, si a spus ca o sa isi mai cumpere, dar vreau sa-i fac eu o surpriza, daca tot ii vine ziua. M-am gandit sa caut pe un site, iepurasii de vanzare sau sa ma duc la un pet shop, dar nu stiu exact cum se cheama rasa. Daca stiti numele rasei, va rog sa imi spuneti. Deci iepurasul arata cam asa: era mic si pufos, era portocaliu spre maro, dar am inteles ca sunt de toate culoriile. Si il tinea intr-o cusca, pe balcon.
P.S.M-am gandit sa o intreb pe ea ce rasa era iepurasul, dar cred ca as strica surpriza, iar pe net nu gasesc. Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| mariaida a răspuns:

Salut! Ar putea fi un iepure pitic, de obicei iepurii pitici sunt mai mici decat cei normali si sunt foarte pufosi! happy Sper ca te-am ajutat!

P.S. Daca vrei sa cumperi un iepuras iti recomand sa nu il iei de la magazinele cu animale (unele magazine trateaza animalele cu diferite substante).