| dulcica2 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un porcusor de guineea dar nu stiu ce sa le pun in cusca adica pe jos.An auzit ca se pun paturi sau talas dat nu stiu care este mai eficienta! Ajutorrr!

2 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Uite aici un site dedicat porcusorilor de guineea. http://www.gemon.ro/

| Madalina123 a răspuns:

Buna, eu am doi hamsteri si in cusca le-am pus TALAJ(nu talasbig grin). Acestia se pot juca in el, ai grija sa pui cat mai inalt(lor le place sa se bage in el).
Bafta cu porcusorii!tongue