| RandomGirlWhoLovesDogs a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine de talie medie sau mare dar nu stiu ce sa aleg dintre : Beagle, Rottweiler, Pitbull, Boxer si Husky

Mi se par toti draguti

Răspuns Câştigător
| BeagleLover a răspuns:

Pai depinde daca stai la casa sau bloc. Daca vrei caine de talie mare presupun ca stai la curte.

Si il iei pentru paza sau ce? Sau il iei ca sa ai un prieten ce nu te va trada niciodata big grin Beagle-ul si Husky-ul sunt niste rase inteligente, beagle-ul mai neastamparat.

Rottweiler-ul e pentru paza, boxer-ul nu sunt sigura, iar pitbull-ul e destul de agresiv daca nu-l stii educa.

Eu iti recomand beagle big grin