| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Medgidia Jud Constanta si as dori sa adopt un caine sau sa cumpar din rasa rottweiler ciobanesx german sau pitbull, alte rase de talie medie- mare.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cauta pe mercador, public24, tocmai anunturi cu ce doresti tu ca trebuie sa gasesti. De adoptat caini de rasa mai rara, mai ales daca vrei pitbull sau rott trebuie sa ai mare grija fiindca unii doneaza cainii, da nu spun ca il doneaza fiindca ar avea vreo problema de comportament si te trezesti acasa ca iti mananca toate alea sau mai rau se repede la oameni sau animale.

Daca vrei sa adopti crezi ca poti avea buget pentru a creste un caine de talie medie-mare? Te costa in jur de 100euro intretinerea pe o luna, un trai decent.

| armygirl a răspuns:

Incearca pe un site cu adoptii