| reyandy45 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi iau un bichon francez sau un pui de rasa pura. Avezi idee cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| CrinaC a răspuns:

Bunahappy Bichonii maltese(probabil ca la ei te referi) costa in jur de 200 euro.Desigur ii poti lua si mai ieftin de la cei care au mai multi pui, deoarece in magazinele de animale sunt mult prea scumpi.Eu am un bichon maltese si l-am luat in urma cu 4 ani cu 180 euro. Oricum preturile variaza si poti negocia daca ti se pare mult. Sper ca te-am ajutat.happy

2 răspunsuri:
| Ixodes a răspuns:

Eu am bichon maltez si am dat 100 de euro.