| pisik14 a întrebat:

TPU vreau si eu in catelus de talie medie si sa fie baietel si as vrea sa il cumpar si nu stiu de unde(ceva mai ieftin)daca se gaseste unde? prin bucuresti militari drumul taberei prin zonele astea va rog si as vrea sa imi dati cateva idei pentru ce rasa sa iaulove struck

1 răspuns:
| pyma a răspuns:

Caută mai întâi pe internet, pe site-urile de adopții, sunt și cățeluși de rasă și nici nu trebuie să dai vreun ban, însă salvezi un suflețel :) E imposibil să nu găsești unul care să îți placă.
http://www.adoptiicaini.ro/