| theodutzza12345 a întrebat:

TPU Vreau si eu niste nume de cateluse

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de ce litera preferi! Uite alege ce-ţi place de aici:
http://www.animale.ro/nume-de-caini

| Anna1999 a răspuns:

Puffy,Mini,Picola,Roci,Roxi,Lizi,Lizuca,Lola

| IooMar a răspuns:

Lulu, Sasha, Sharpey, Jessie, Tina, Vio, Miky, Mini, Emy, Gina, Lola, Linzy, etc

| DarkBlood32 a răspuns:

thinking Sa ma mai gandesc...

| karsivan a răspuns:

Mey-mai, Perla, Ella

| DianaDiaa a răspuns:

Sasha, miki, dolly, molly,betsi, maia, cici, sisi, cioly

| DianaDiaa a răspuns:

Cicorita

| AnyAnA99 a răspuns:

Bety, piky, bella(catelusa mea )

| Inkubus a răspuns:

Lolly, Rita, Catelusa, Bibi, Lilly, Bitzy, Emaa, Emyy, Bobica, Bica, Bichy, Silckii, Lizuca, Bony, Lulu, Lizy, Lola. etc. Sper ca te-am ajutat. Atatea mi-au venit in cap, majoritatea care ti le-am spus le-am avut eu la catelusile mele. Bafta! :*

| Synasy a răspuns:

Lila happy

| Dannielutsa a răspuns:

Emily,Elvira,Emilie,Fluffy,Foxy,Greta, Hellen,Jamie,Jade,Kia,Lassie,Marlin,Minerva,Miles,Ness,Negruta,Otis,Pegy,Pamela/Paloma,Pandora,Rona,Scotty,Tess,Uzzi,Vanessa,Angela,Cleo,Cora,Eli,Hara,Julieta,Lulu,Mara,Mona,Nina,Sasha, Suzi, Tania, Tara, Vicky,

| Boss_Cata_1996 a răspuns:

Aisha