| ada97 a întrebat:

Vreau si eu nume de CATELUSE cat mai amuzante...cum ar fi "skittles"(dar sa fie pentru fata)big grinFUNDAAA+Vot...

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Bubbles, Abby, Emily, Emma, Fluffy, Pufa laughing, Zuni, Zooey, Visha, Kafka, Kiki, Lady, Mercedes, Madame, Nacho, Oreo, Oga - Boga, Paprika, Sahara, Tango, Taffy, Java, Iggy, Havana, Hamlet, Gennie, Fererro, Energy, Daisy, Candy, Babe, Bailey, Ace... Cam atata stiu eu nu toate sunt amuzante dar sper ca unul macar sa-ti placa
Preferatul meu e Bubbles pentru ca o catea de la mine de aici se numeste asa si toata lumea o alinta ''Babalsicu'' sau ''Bubi'' laughing
Sa ne spui ce ai ales
O zi buna pa-pa wave

5 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

1. maggie
2. molly
3. lady
4. sadie
5. lucy
6. daisy
7. gnger
8. abby
9. sasha
10. sandy
11. dakota
12. kate
13. annie
14. chelsea
15. princess
16. missy
17. sophie
18. bo
19. coco
20. tasha / http://www.caini-pisici.com/....../index.php

Succes la ales. / Fundăă? :)

| perro12 a răspuns:

Cara,Nube,Tasha,...si mai multe nume aici
http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11

Din pacate sunt amestecate, dar iti dai seama care sunt de baieti si care de fete.Mult noroc in cautarea unui nume.ç

HF

| ada97 explică:

Heyy numele pe care l-am ales este"Daisy":X

| ana_9938 a răspuns:

1. Maggie
2. Molly
3. Lady
4. Sadie
5. Lucy
6. Daisy
7. Ginger
8. Abby
9. Sasha
10. Sandy
11. Dakota
12. Kate
13. Annie
14. Chelsea
15. Princess
16. Missy
17. Sophie
18. Bo

19. Coco
20. Tasha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeleu