| Piikaa a întrebat:

vreau si eu un link cu niste imagini frumoase pentru desktop si pentru avatar in afara de imagini cu prosti sau ceva de genu vreau ceva dragut cu animale peisashe sau imagini animate love struck Dau fundita la cele mai frumoase imagini va puplove struck:*Si astept sa mai punetzi si voi intrebari sa va raspund:*

7 răspunsuri:
| MeCoolFunny a răspuns:

Da pe Google la cautare : imagini dragute cu animale.

| Mirunaaaa a răspuns:

De pe urmatorul site poti lua orice avatar si decatop(sunt numai imagini pentru decatop si avatar)De acolo imi iau eu ce am nevoie si mereu gasesc numai sa scrii in engleza cuv respectiv pe care il cauti
http://wallbase.cc/start/

sper sa iti fie de folos

| Mirunaaaa a răspuns:

Decatop*

| Piikaa explică:

Mirela eu am un google chrome sau ma rog cum se scrie si nu pot sa vad imagini deschise sad

| QriLee a răspuns (pentru Piikaa):

Iti dau eu poze super: de pe site-ul asta...se vor mai pune poze asa ca nu uita de el.
http://rosealltime.blogspot.com/

| Killer_7820 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/ poftim poate iti va fi de ajutor