| CookieMonsterAnii a întrebat:

happy
Vroiam sa va pun o intrebare legata de un joc numit IMVU.
Cum pot face mai multi credits?
Stiu ca pot de la earn credit sau de la ped cand primesti maxim 19 credits la doua ore.
Poate ma puteti ajuta cu un raspuns happy
Poate stiti vreun program cu care se fac credits happy
Ofer Fundita celui care ma ajuta!happy

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună. Ca să faci Credits pe IMVU trebuie să foloseşti doar Earn Credits. Dacă instalezi IMVU Toolbar câştigi 1, 000 Credits. Dacă îţi verifici Email-ul primeşti 500 Credits. Dacă instalezi IMVU 2Go câştigi 500 Credits. Cam astea au fost cele mai uşoare dacă vrei poţi să îţi cumperi un cont VIP şi primeşti 5, 000 Credits pe lună. Poţi să foloseşti MeetMee şi primeşti 500 Credits. Cam astea sunt metodele de a câştiga Credits. Poţi să le foloseşti în fiecare zi ca să câştigi multe Credite. Sper că te-am ajutat.

| WhatMeanLove a răspuns (pentru MHems):

Kitty,ea spunea ca stie de Earn Credit.Si ca sa fie si un raspuns la intrebarea ta, nu se poate altfel.