| deeaa747 a întrebat:

Buna TPU love struck love struck Vreau si eu nume pentru cateluse, rasa ciobanesc carpatin love struck love struck
E fetita si are aproape 3 saptamani :* :*
Vreau cateva nume mai speciale, deosebite, sa difere de celelalte :* :*
Multumesc love struck love struck
Funda love struck love struck love struck

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini

Acum depinde si de temperamentul ei si la numai 3 saptamani de viata toti sunt dragalasi.
Sper sa-i gasesti un nume potrivit

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. Sa stii ca pentru un nume e de preferat unul cu cat mai multe vocale chiar repetitive pentru a fi mai usor memorat de catel.Aida?

| cateluuus a răspuns:

Lassie, Lara, Cora, Coockie;

| CrazyName a răspuns:

Http://www.cainevirtual.ro/users/2615503/
Aici sunt nume originale inventate de mine.

| pufypuf a răspuns:

Iti place numele Sophie? O strigi Sofi...e scurt si isi invata repede numele. eu o sa imi iau de Craciun o catelusa si sunt hotarata pe numele asta. Nici nu am auzit la alte cateluse acest nume. sofia=intelepciune big grin sa iti creasca mare si cuminte

| DuuDu_DuDu_1998 a răspuns:

Sasha. Funda?

| yoana22yoana a răspuns:

Lola.Bela.Zara.