| εїз Ir εїз a întrebat:

Imi puteti da niste nume de baieti caci vreau sa vad care ar fi cel mai frumos?(as vrea niste nume deosebite, speciale)Aveti si nume de fetita?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Baieti: Ciprian, Alexandru, Mario;
Fete: Adelina, Alina, Alexandra, Rucsandra, Casandra;
Mie astea-mi plac.
Fundita? big grin

17 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Marius / Adrian / Robert /
Miruna / Iulia / Adela

| loricel a răspuns:

Radu, Vladimir, Catalin, Rares, Robert
Sofia, Olivia, Daiana, Sanziana, Lorena, Briana

| Mjdolhfi a răspuns:

Numele nu trebuie sa fie sofisticat. Mie cel mai mult imi plac numele Ionutz-de baiat si Elena-de fata.

| muresanul a răspuns:

De baieti:antonio, eduard, robert, bernard, de fete:almira, agata, alexia, briana, ofelia, sabrina, zoe, carla, elvira, fabiola, gloria, lorena, miranda, viviana, zina.

| Nimic special a răspuns:

Darius, Robert, Matias, Claudiu, Mirel.
Vanesa, DeeDee, Laura, Diana, Sara.

| BuburuzZzu` a răspuns:

Nume de baieti : Aris, Arian, Andrei, Roberto, Carol, Mihai, Vali
Nume de fete: Georgiana, Ana, Elena,
Cam atatea imi plac

| Deby' a răspuns:

Baieti:
Alexandru
Ianis
Ioel
Marcus
Nicholas
Marius
Emanuel( Emi)
Sergiu

Fete:
Astrid
Hadasa
Medeea
Melania
Jessica
Larisa
Lacramioara
Iulia
Deborah
Fundita?happy

| MistikkGirl a răspuns:

Deci, cele mai frumoase nume de baieti dupa cum consider eu :Alexandru (Sandu), Edward (Adi), Costel, Dragos, Robert, Gabriel (Gaby), Radu-Daniel, Laurentiu, Ion( Nicu, Nelu)
Nume De fete: Maria ( cel mai frumos), Maria-Elena, Adela, Dana, Iuliana-Roxana, Lucia, Luminita, Mihaela, Valentina, Valerica, Camelia (in viata sociala, reprezinta "femeia"-fiinta pura, fara cusururi, marinimoasa, educata, plina de bun simt.), Irina, Constanta, Andreea, Nicoleta, Ana, Victoria (Vica), Renata.

| nobody_7406 a răspuns:

David
Erik
Eduard
Raul.

Si pentru fete:
Evelin[Eve]
Cristiana
Alisa
Bella
Brenda
Elena
Ema.

sunt destul de dragutehee hee

| Sorinna a răspuns:

Fete: Daria, Delia, Lorena, Amalia, Corina, Crina, Valeria, Liliana, Veronica
Baieti: Catalin, Mario, Stefan, Darius, Lilian

| Emanuelaema a răspuns:

Andrei-favoritul meu
Flavius
Fabian
Darius
Damian
Emanuel
Octav
Remus
Eduard
Vladimir.

Si de fete :

Aida
Alice
Amelia
Beatrice
Bella
Blanca
Dalia
Teona
Gloria
Thea-Teya
Magda
Ruth
Vilma
Ximena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ovidiu, Octavian, Radu, Vlad.
Nume de fetita: Ingrid, Alice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa, Andrei si... BRO big grin

| Sallatiny a răspuns:

Daria, Sara, Iasmina, Ilaria, Iolanda, Augusta, Alexa, Felixia, Felicia, Aida, Casandra, Raisa. Baieti : Gabriel, Nicholas, Mario, Marian, Marius, Bogdan.big grin

| adesp12 a răspuns:

Matei, Ariana, Renata, Iustin

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

Baieti:
Paul, Edward, Alberto, Kevin, Tony, Luca, Rares, Tudor
Fete:
Alice, Beatrice, Barbara, Bella, Aurora, Clara, Emilia, Nadia, Natasa, Speranta, Angelina

| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Baieti : Alexandru, Daniel, Robert
Fata: Rhea, Ruth, Silvia