| nataliaduchess a întrebat:

Am si eu o intrebare:as vrea sa imi cumpar o camera foto digitala Canon si nu stiu cum sa aleg modelul.Ma puteti ajuta spunandu-mi daca voi aveti si cum va descurcati cu ea.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Pai depinde de buget etc. cauta pe internet cam ce modele ai vrea in functie de pret, si dupa aia cauta pareri pe forumuri etc. si vezi care iti convine cel mai mult. daca e vreun magazin prin oras, poti merge acolo sa intrebi, sigur exista niste oameni care sa iti raspunda la intrebari.