| TomoyaAki a întrebat:

Ma numesc Daniel, am 16 ani si sunt din Craiova. De curand am incercat un proiect cu un canal de YouTube insa nu a mers. Asa ca am incercat sa ma indrept spre alta pasiune de a mea si anume scrisul. M-am apucat de scris un fel de nuvela, roman, in fine, ceva similar, si as vrea sa stiu: cunoasteti vreun site unde pot pune aceasta lucrare pentru a putea fi citita?

Răspuns Câştigător
| MihaiKJL a răspuns:

Poti sa iti faci un blog la google si daca ai vizitatori poti aplica pentru adsense si sa castigi si ceva bani din reclame. Mult succes!

https://googleblog.blogspot.ro/

| TomoyaAki explică (pentru MihaiKJL):

Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

De cand cu AdBlock nu mai faci din reclame. A cam murit.