| Iulianaaaa13 a întrebat:

Bună tuturor! Știe cineva care este salariul unui cosmetician de animale?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Depinde de oras/clinica. Si evident de experienta ta, stilist/stilist senior/stilist junior. Pentru stilist senior in Bucuresti castigi minim 1000eur.

| Mihai1499 a răspuns:

Ăsta... Nu sună a serviciu public. Asta înseamnă că depinde de firmă. Vezi costurile cerute și câți clienți par să aibă în general pe lună și îți va da o oarecare idee despre ce sumă primesc. Bănuiesc că nu ai pus o întrebare din asta dacă nu ai absolut nici un serviciu de genul în zonă sau în orașele din apropriere.