| Stefan33Pavel a întrebat:

Bună ziua,cine știe cum e la firma umbrarescu, adică conditii, salariul și cam cât ia salariul la început ca electrician?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te astepta ca cineva sa vina sa-ti spun ceva de rau aici despre firma, ca risca sa fie dat afara, daca te angajezi acolo si-l dai in gat la sefi, sau vreun sefulet de la acolo mai sta pe TPU si vede ceea ce s-a scris pe aici.

Conditiile de munca ar trebuisa fie bune si legale, conform legislatiei in vigoare.
Salariu unui muncitor incepator, este minimul pe economie, ca nu are pic de experienta si nici grade de munca, deci rabdare, ca-ti poate creste salariul, odata cu experinta.