| amage a întrebat:

Unul din hobby-urile mele este sa ma sau cu skate-ul. Dar skate-ul meu s-a stricatcrying ( Adica i-a " fugit o roata, si nu mai pot sa-l folosesc straight face ) Daca imi puteti da si mie niste site-uri cu skate-uri, sau cateva exemple...happy. Mersi!

P. S. Sunt fatahappy si nu sunt incepatoare ( acum sa vad cine se ia de mine ca imi rup vreo unghie cand ma dau cu skateboard-ul laughing )

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Dove a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......board.html poti sa iti iei si role :)