| Oaky98 a întrebat:

Va plac animalele de companie? ce animale aveti? are si un nume?

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Da, am 12, că a fătat pisica 6 pisoi, păi pisoii nu au un nume. Am un câine Akita Inu pe nume : Hakiro, un câine ( cel din avatar ) pe nume Bobo sau Lord, şi unul Bobi, şi nişte pisici, Tigruţa ( mămica ), pufi şi cioco sau vanilla.

13 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

In acest moment, nu am.Dar imi plac.

| Florentina9210 a răspuns:

Da. Am un catelus pe nume Leon!

| Idkidk a răspuns:

Mersi de fundiță! happy Nu am primit într-o zi așa multe

| deeeaqq a răspuns:

1. Depinde.
2. Nu am.
3. Fără nume.

| JustStitch a răspuns:

Da, imi plac destul de mut happy

| Адина a răspuns:

Normal, mai ales ratonii şi peştii.
2 şerpi mai mici.
Nu au nume, ce trist.

| EkToR a răspuns:

Da am 3 caini.
-un bulldog englez pe nume Roco.
-un cane corso pe nume Spike.
-un pitbull pe nume Igor.

| Catwomen123456 a răspuns:

Am un Boston Terrie ( o rasa de caine) pe nume Schoko

| Oaky98 explică:

Eu am 2 catelusi de ciobanesc german max &betty

| Oaky98 explică:

Interesante raspunsuri!

| EmilyLCS a răspuns:

In urma cu aprox. 2 ani mi-am cumparat o purcica de guinea care se pare ca era gestanta. A dat nastere la 4 porcusori dragalasi, toti masculi. L-am pastrat pe cel mai mic, iar celorlalti le-am gasit cate o familie adoptiva. In momentul de fata, Piculici pe numele lui, are doi ani, este o veselie de porcusor si il iubesc din toata inima

| Ale8956 a răspuns:

Da, am un peruș pe nume Roco si am avut un cațel pe nume Toto.

| Marginean_Mihaela_1997 a răspuns:

Salut,am un raton si il cheama Wilfred, e foarte dragut si destept ii place sa se joace, sa ajute la treburile casnice, sa faca baita si sa manince popcorn in timp ce priveste un film impreuna cu mine)