| KimY a întrebat:

Va plac animalele? Ce animale aveti? Care este numele lor?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac mult animalele. Am 2 pisici ( Puffy si JB ) si 2 caini ( Toto si Jack ). Am avut si alte animale de-a lungul timpului. Am avut si iepurasi, chiar si un hamster.

| NoName1234 a răspuns:

Da, ador animalele, dar din pacate nu am niciunul.crying

| คиค a răspuns:

Buna!

Am 2 papagali (perusi) pe mascul il cheama Miki, iar pe fetita Fifi. La vara imi voi lua un bichon maltese pe care vreau sa il cheme Bubu.

| Cσσкiє a răspuns:

Îmi plac animalele. Am avut o pisică, a murit acum câteva zile după operaţie. A avut cancer. Bineînţeles că am plâns. Ce - i drept, era a bunicii, dar o iubeam foarte mult. sad.

| cornel a răspuns:

Cainii:X

si numele este bijou:Xhappy

| VoiceWithin a răspuns:

Sigur ca da happy am 2 pisici pe nume Rufus si Amanda happy si o catelusa pe nume Lara tongue
a si nu pot sa iti raspund la intrebarea aceea dar iti raspund aici cu scrisul mic dai ctrl si in acelasi timp dai din rotita aceea de la mouse in fata happysi la fel ca sa faci mai mic tongue

| Parisblue a răspuns:

Da, le ador, chiar vroiam sa infiintez o asociatie de protejare a cainilor fara stapan...eu am 2 animalute, un motan si o catea canis...pe motan il cheama Roscovanu` dar eu il alint Rosco si pe catelusa Lizuca.love struck si le iubesc foarte tarelove struck

| Mistik a răspuns:

Imi plac foarte mult animalele mai ales catelusi si pisicutele. Am si eu o pisicuta Apo si 2 catelusi Puffy si Edy...

| 1235678907452352 a răspuns:

Am 2 papagali pe baiat il cheama Kiki iar pe fata Zizibig grin...si am un catelus tare dragut pe nume Crisa[Tupilica:X]. si ii iubesc:X

| Gentiana a răspuns:

Imi plac la nebuniee... dar daca ar fi dupa mine i-as umple saracii mame casa numai de animale domestice.Este evident ca nu poti trai numai cu animale in casa, dar animalele sunt specifice mai ales curtilor.
Eu am 2 papagali(nippy si nuppy)si o catelusa(noi ii zicem Vulpita).
Tu ai animalute?big grin

| offline a răspuns:

Da :X. Adooooor animalele love struck. Am un papagal pe nume Cici laughing care ma striga prin casa, un catelus adorabil : Bobita love struck si o pisicuta foarte mandra de ea: Printesa happy love struck.

| ade98hannah a răspuns:

Eu am 2 cateluse: cea mare de vreo 6 ani, Roxy, si cea pe care cand veneam de la scoala impreuna cu prietenele mele am vazut-o taranduse pe langa un gard, am luat-o acasa, dar nu a fost fratele meu de acord pentru ca deja o aveam pe cea mare(roxy) am tinut-o vreo 2 luni la bunica mea apoi am luat-o acasa, era a mea, totusi...si acum e o frumusete cu urechi lungi, ochii mari, coada mare ridicata mereu in sus si dadand din eabig grinbig grin

e o scumpete

si roxy la felhappy

| KimY explică:

Eu am o catelusa pe nume Roxy si Un caine pe nume Micky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plac animalele:Xbig grinsi am doua pisici si doi motanitongue.Pe primii ii cheama pufulete junior si pufulete veteran, pe cele de al2-lea se cheama pufica junioara si pufica veteranalaughing

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Eu sunt de la tara si e aproape evident ca imi plac animalele. Pe langa tot ce am prin curte am si un catel foarte simpatic si curajos, are vreo jumate de metru...big grin se numeste lucky ca cel din 101 dalmatieni

| pushtoaica18 a răspuns:

Dap:X adol animalele:Xam o pissicutza jessica o cheama:Xare un an:X

| devilandreea a răspuns:

La bloc nu e bine sa ai animale... daca le tii la caldura fac purici si e naspa ca aia te ciupesc toata noaptea.