| Britney13 a întrebat:

va rog ajutati-ma, o sa imi iau catelus yorkshire terrier toy fetita, ma ajutati sa aleg un nume?

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Penelopebig grin

10 răspunsuri:
| Georgii a răspuns:

ABBEY
ABBY
AMBER
ANGEL
ANNIE
BABY
BAILEY
BELLA
BELLE
BONNIE
BRANDY
CALI
CALLIE
CASEY
CASSIE
CHELSEA
CHLOE
CLEO
COCO
COCOA
COOKIE
DAISY
DAKOTA
DIXIE
ELLIE
EMMA
GIGI
GINGER
GRACIE
HALEY
HANNAH
HARLEY
HEIDI
HOLLY
HONEY
ISABELLA
JASMINE
JESSIE
KATIE
LACEY
LADY
LEXI
LEXIE
LIBBY
LILLY
LILY
LOLA
LUCKY
LUCY
LULU
LUNA
MADDIE
MADISON
MAGGIE
MANDY
MAYA
MIA
MILLIE
MINNIE
MISSY
MISTY
MOCHA
MOLLY
MORGAN
MUFFIN
NALA
NIKKI
PEANUT
PEBBLES
PENNY
PEPPER
PHOEBE
PIPER
PRECIOUS
PRINCESS
RILEY
ROSIE
ROXIE
ROXY
RUBY
SADIE
SAMANTHA
SANDY
SASHA
SASSY
SCOUT
SHADOW
SHEBA
SHELBY
SIERRA
SOPHIA
SOPHIE
STELLA
SUGAR
SYDNEY
TASHA
TRIXIE
XENA
ZOE
ZOEY
Diamond

Shadow

Toto

Bella

Blacky (daca e negru)

White(daca e alb)

Zeus

Blake

Emperor

Emerson

Gorky

Luky

Noah

Noel

Otis

Otto

Oscar

Primo

Rocky

Tornado

Woofer

Bingo

Bishop

Aqua(Aquarius)

Http://www.petz.ro/animale-de-casa/fun/nume-de-animale.php

Nume de caini cu litera A:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat, Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dino, Dingo, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo, Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de caini cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de caini cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru, Gusy, Gussie, Gordo

Nume de caini cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, conto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de caini cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de caini cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11

http://www.caini-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Caini-29.html

http://www.zooland.ro/Nume_de_caini-ctg602.html

http://www.caini-de-rasa.ro/articole-caini/Nume_de_caini-26.html

http://www.caini.home.ro/nume_canine.htm

http://www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php

Fundaa?;;)

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Patty, Jessy(gesi), Tasa, Bella, etc.

| Byanka_6376 a răspuns:

Sophie

| Andra2503 a răspuns:

Pai c i s-ar cam potrivi ei ar fi :Annie, Daisy, Fiona, Jersey, Laddie. Astea mi-au placut mie cel mai mult happy

| CB a răspuns:

Tobyghisa
Fleba ( inseamna vena in greaca tongue)
Skiffe

| lollitha a răspuns:

Puffik
lolita
lola
tasha
pinkie
deiissyy
intrusahee hee

shakira:Xlaughinglaughing
lessy
zambi
zambila
wobby
negruta

pufulica
pufuliciu`

princess
london

maiisy

annye

cherry

lady

mura

seessy

baby

doll
baby doll

girl`yy

daiss`

fetita

cocolina
cora
mixxi

stefi

penelope

ioniss
coca

cocutssa

bella

bexxie

abby

ada
adi
adutsa
alii

brandy

dee`deee

cleoo
maddison
malina

britney

celss
chelseea
celssi

emma
em

rori
]
fiona

mimi

minni
chimii
aniee
onii
onutsu`
mioo

gegee

clairre

cretsulina
cretsulinuu

crissi
crina

crii
miru`

lau`

adee

aditsa

rebela

taiss

ada

eva

evii
angel`
madi

ellii
elie
ela
eloo

alexa

ale
flavisa

mari`nha

ioaa

petro

pettii

chichi

didi

sisi

cutsulina
cutsulinuu

eu le zic
cateilor mei

pe nume
sau ii alint
uratii
mei
:X:X
si s`au invatat

sper ca te-am ajutat
pupiki;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa imi iau si eu un yorkshire terrier zilele astea si ma gandeam sa ii pun Chloe sau Bijoux

Răspuns utilizator avertizat
| Patricia_6556 a răspuns:

Puney numele lolita sau bella... nu ma prea pricep sa pun nume la cateluse pentru ca n-am avut niciodata fetita numai baiat...succes :*

| FrateleProstea a răspuns:

Doamne...ai fleba-fleba straight face