| alleeeandra a întrebat:

Buna va rog sa cititi toata povestea si sa ma ajutati : M-am inscris la basket acum 2 luni dupa 2/3 saptamani au venit si alte fete din clasa 6 fete dupa un tip profesorii au vazut ca eu am inceput sa joc fara sa ma mai uit la minge sa dau pase ff bune sa dau la cos ff bine si deja m-au luat in turneu si la meciuri azi a trebuit sa completez un formular iar fetele cand au vazut toate au sarit pe mine : tu esti mult mai buna pe tine te alege mereu noi renuntam si mergem in alta parte si o sa fi singura fata chesti de genul asta azi am primit un mesaj pe telefon ori renunti la basket ori nu mai vorbesti cu noi! ce sa fac? adica basketul imi place fff mult dar si ele sunt un fel de prietene ale mele ir proesori daca as zice ca renunt nu prea cred ca ar accepta ce sa fac pe cine sa aleg?

Răspuns Câştigător
| AlbertG a răspuns:

Mai bine alegi basket! Lasa prietenele, ele vor sa te traga inapoi! Sa iti pierzi serviciul! Cine stie poate o sa fii ceva...

2 răspunsuri:
| 1aprilie a răspuns:

Mai bine alegi baschetul.

| Andronic_Anda_Stefania_1978 a răspuns:

Nu renunta la ce iti place sa ai tu o sa ai un mare succes ele sunt invidioase uh tb sa asculti ce vrei tu nu de ele exista si prietene adevarate dar e greu de gasit. Dupa parerea mea eu as alege basketul pentru ca te reprezinta