| LoveDee03 a întrebat:

Buna,va rog sa imi raspundeti la niste intrebari,am cautat pe net dar nu mai pricep nimic:
1.Intre ce perioada ruleaza filmul John Carter la Carrefour la Cinema City din Braila?
2.La ce ore ruleaza filmul John Carter la Carrefour la Cinema City din Braila?
Dau fundita,va roog!

3 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Cel mai simplu este sa cauti pe net asa'':program cinema city braila'' si nu ai cum sa nu gasesti filmele, respectiv orele la care ruleaza

| LoveDee03 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Am cautat, dar difera, unele site-uri ziceau ca este toata saptamana altele ziceau ca este din 9 martie pana pe 15 martie, eu ce sa mai inteleg?

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru LoveDee03):

Iti spun eu cum e de fapt:din 9 martie pana pe 15, este la ei o saptamana, pentru ca din 16 este program nou, pentru ca vin premiere noi, acum ai inteles?