| Unique a întrebat:

Vand caine Setter Irlandez rosu, In zona Sibiu.Doar iubitorilor de animale. Cainele este dresat, stie foarte multe lucruri, este cuminte, iubeste copii, jucaus, nu musca este foarte prietenos, are 3 ani, carnet de sanatate, vaccinuri, si este foarte sanatos! Doresc sa fie foarte bine ingrijit si foarte iubit, sa nu fie batut sau certat tare! Cainele a crescut foarte bine in armonie si este foarte ascultator! Il donam, dar am bagat foarte multi bani in el si eu trebuie sa plec din tara, nu il pot lua cu mine.
ROG SERIOZITATE
daca esti interesat/a un mesaj ceva cu id -ul sau numar de telefon
Doar pe perioada lunii iulie!

Răspuns Câştigător
| banzicarul a răspuns:

Vreau eu. Dar stau in alba sad, cat costa?

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor 92

| Laura a răspuns:

Pai iulie se termina intr-o saptamana tongue mai bine lasa-i-l unui prieten decat unui necunoscut de pe net...

| Unique explică:

Puteti vedea poza cu el aici sau pe hi5-ul meu :x
http://www.dogbreedinfo.com/images8/Irish_Setter_DArcy_stand.jpg
cainele arata exact asa:
http://www.pet-room.org/......ez_8_b.jpg

| Unique explică:

Nu o stat niciodata in lant, daca sta in lant latra toata noaptea si toata ziua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca deja e august- dar eram interesata- daca, printr-o intamplare- mai este valabil anuntul.
Multumesc ( eliza_tatulescu@yahoo.com)