| Khristinéé a întrebat:

Hey TPU...
Am un catel de 9 luni...pe care vreau urgent sa il dau...cuiva in Bucuresti
E corcitura d lup...nu este foarte mare este foarte jucaus si prietenos, nu musca, nici macar nu l-am auzit latrandlaughing
Are carnet de sanatate cu toate vaccinurile facute...
Eu mai am un caine si nu ii pot tine pe amandoi intr-un apartament

2 răspunsuri:
| Khristinéé explică:

Nu am cum pentru ca nu am cu cine sa il duc tocmai asta e problema...de aia vreau sa il dau...

| LollypopMe a răspuns:

Pai,daca ai mila de el, ai putea sa-l pastrezi la bunici la tara sau pe cine ai la tara sau ai putea sa-l dai unei rude de-ale tele! Funda?