| anonim_4396 a întrebat:

vinde cineva din Constanta(sau din apropiere) un catelus de talie mica? Daca da, m-ar interesa pretul si rasahappymultumesc.

3 răspunsuri:
| cryss_1828 a răspuns:

Sau daca te mai intereseaza iti pot da un site de animale unde vei gasi ft multi catei ( si de rasa si metisi ) ca doar si ei sunt suflete si ti-l poti alege tu pe cel dorit de tine.winking Daca te intereseaza da-mi un mesaj cu idu tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceau - ai aici 4 pagini cu anunturi toate in judetul tau, vezi care sunt de talie mica si contacteaza-i pe stapanii care au dat anuntul http://www.caini-pisici.com/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da