| GabrielaIoana a întrebat:

Cine ma poate ajuta si locuieste in sau prin apropiere de Targoviste? As dori sa-mi cumpar un catelus de preferat de talie mica, cel mult de 2 luni.

4 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Scrie asta pe Okazii.ro, acolo sunt mult mai mari sansele sa fi ajutata cu asta :p

| ExpertHost a răspuns:

Du-te sambata la piata la 2 Brazi si ai sanse sa gasesti. Depinde si ce fel de catel ca in functie de rasa difera si pretul. Un bichon de 3 luni se poate duce undeva in 1. 000 RON

Răspuns utilizator avertizat