| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

voi ce ati alege?
2 porcusori de guineea
1 porcusor deguineea si 1 hamster
are ceva daca pun hamsterul in cusca cu porcusorul?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Hamsterii sunt animale nocturne si solitare, ele prefera sa fie singure si sa doarma ziua. Pe cand porcusorul este un animal activ ziua si noaptea doarme si prefera compania. Deci sunt doua animale opuse, deci nu merge un porcusor si un hamster.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ar fi o idee foarte rea sa-i bagi in aceeasi cusca. Cu siguranta NU.

| RareşTPUro a răspuns:

2 hamsteri zic eu.

Da, are... Porcusorul poate manca de viu hamsterul... Stiu, fiindca a bagat un prieten de-al meu un hamster in cusca porcusorului si a ramas fara hamster, s-a trezit cu sange la botul porcusorului si cu hamsterul disparut. Adica ii mai ramasese un picior din el inauntrul custii alaturi de porcusorul de guineea.

| sweety123321 a răspuns:

2 porcusori

| MikyXDD a răspuns:

Sau mai bine 2 porcusori dar sa fie de sex opuslaughing si vezi ca fac ceva galagie cand le e foamne laughing)

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru MikyXDD):

Pai daca sunt de sex opus risc sa ramana femela gestanta si poate sa moara...si trebuie 2 purcei de acleasi sex din cate am auzit eu asa cred