| JammyBrooks a întrebat:

Voi ce ati alege intre :
O cusca de porcusori de guineea + inca un porcusor(pe langa cel pe care in am), sau o femela de labador retreiver(pentru cainele meu mascul labrador).
Am nevoie de pareri!

Răspuns Câştigător
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

O femela labradoor! ♥ puppy dog eyes. + sunt mult mai multe avantaje, poate o sa ai si catelusi. Iar pe unii dintre ei poti sa ii scoti la vanzare, si o sa iti iasa si bani din asta. big hug
Si catelusii sunt mult mai draguuti puppy dog eyes. ♥

5 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Eu iti zic ca mai bine porcusorul, caci al tau are nevoie de partener, sau daca vrei neaparat inca un catel ia tot mascul! Vrei sa chinui cateaua degeaba cu pui? E un stres enorm si e si periculos, sunt cazuri cand moare la nastere! Plus, ca daca masculul e in calduri si femela nu se pot bate urat...de ce sa chinuiesti femela cu nasteri? ca tu sa te joci cu catei? nu se merita...sad

| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Cred ca aproape toti ar zice caine, sunt mult mai draguti, te joci cu ei atat de mult, cat timp la porcusorii aia nu e la fel dupa parerea mea...

Răspuns utilizator avertizat
| redmari108 a răspuns:

Femeie labrador. cainii sunt cele mai placute animale de companiewinking