| Ramonariu03 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca stiti ce fel de caini raman mici nu cresc, dar sa fie asa dragalasi precum dalmatienii? Stiu de caniche sau bichon dar nu-mi placbatting eyelashes.Va multumesc!

8 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Mie imi place rasa Westie Terrier. E mic si dragut

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite ăstia: Shih Tzu, Chihuahua, Beagle, Pinscher pitic, Terrier Alb, Pomeranian, Papillon, Welsh Terrier, Teckel, Boston Terrier etc.
Sunt muulti... pitici!
http://animale.acasa.ro/caini-77/rase-de-caini-de-talie-mica-10118.html

Răspuns utilizator avertizat
| rebecutzaa a răspuns:

Shih tzu, pomeranian, mie imi plac mult!

| MO231 a răspuns:

Tekkelul(nu stiu cum se scrie) sau Soricarul.Si labradori sunt frumosi dar sunt rasa care cresc mare.

| Maarina a răspuns:

Westie, este un caine mic, frumos, jucaus si perfect pentru apartament, pentru detalii trimite-mi un mesaj am si eu un westie :*

| xRRRainbow a răspuns:

Chihuahua/Yorkshire...big grin

| OAANAM a răspuns:

Este un caine ff dragut.Ramanemic este alb cu negru(sau nehru cu alb), este ff pufos.Se numeste bolonka zwetna.