| BiiBiis a întrebat:

Ce rase de caini mici (care nu mai cresc si raman asa mici.) stiti? In afara de bichon.

18 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Yorkshire, shitzu, spitz pitic, caniche pitic, buldog francez, chiuaua, mops happy
Is cativa... happy

| madalicious a răspuns:

Chihuahua.

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Yorkshire, tekel...happy

| Fvn a răspuns:

Pikinezi?
Eu am un terrier scotish.

| Andutsaa a răspuns:

Buna :)... uite un site in care iti arata toate rasele de caini de talie mica si date despre ei http://www.zooland.ro/arhiva/rasa+de+caini+mici+de+companie

Sper ca te-am ajutat, pa-pa:*!

| Fredie a răspuns:

Scottish Terrier,
Yorkshire Terrier,
Chihuahua,
Poodle,
Dachshund,
Pekingese,
Shih-Tzu,
Pug.

| Andreeagen a răspuns:

Caniche Sunt foarte frumosi eu am unul de 3-4 ani si daca il vezi ii dai 7 lunihappy

| iuliana_5977 a răspuns:

Pincher, e cel negru din poza. Este copia fidela si in miniatura a unui doberman.

| PinkY a răspuns:

Chihuahua

| Kidd a răspuns:

Chiuaua, pikinezi [ nu toti ], Yorkshire, shih-tzu si terrier scotish atat stiu smug
fundita?

| KlaudyaAddha a răspuns:

Chihuahua
Pekinez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pichinez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chihuahuae cel ai mic caine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chihuahua nu este cel mai mic caine! Am vazut recent un caine de vreo 10 cm. Nu va mint...in parcul Tineretului si am mai vazut la o persoana in Piata Romana.

| divinuu a răspuns:

Chihuahua...Shih Tzu(e adorabil).

| tia a răspuns:

Jack Russelwinking

| Teooo a răspuns:

Yorkshire Terrier, sunt foarte draguti happy

| inaa a răspuns:

Chihuaha...este o rasa de catel care creste doar putin, iti recomand, e foarte dragut.