| Kcristy a întrebat:

Vreau sa cumpar un bulldog francez si nu stiu daca sa comand de pe net gen olx este o idee buna. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bontas_Elena_1983 a răspuns:

Cel mai bine il cumperi de la crescatori unde ii poti vedea si parintii iar asa poti tine legatura cu vanzatorii in vederea cresterii puiului si a eventualelor intrebari legate de pui.

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nuuu nici gând. Eu zic că mai bine cumperi unul din pet shop-urile din orașul tău. Funda?

| Alexandr a răspuns:

E o idee buna doar daca are acte pentru ca alfel risti sa fie o corcitura sau sa aiba anumite boli sau probleme.

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Este foarte bine de pe olx.crede-ma dar sa fie din judetul tau