| KatomikaTakumi a întrebat:

Iar ma duc la o petrecere la un baiat tot de 11ani si nu stiu ce sa-i cumpar. Daca aveti vreo idee spuneti! Nu vreau sa comand de pe net pentru. ca petrecerea e maine.Cu cat mai repede raspunsurile, cu atat mai bine! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

I-ai si tu ceva de imbracat(un tricou, o bluza) sau o esarfa si un deodorant sau parfum(daca ai destui bani)

4 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Nu stiu la varsta asta cat e de interesat de fotbal, eu cand aveam 11 ani imi placea fotbalul deci, cumpara-i o minge, sau nu stiu de ce este el interesat, ceva legat de interesul lui.

| Uigeb a răspuns:

Un geko leopard sau un piton regal daca ii plac reptilele...

| munmadi a răspuns:

Da-i un pupic si va fi cel mai mare cadou

| KatomikaTakumi explică (pentru munmadi):

Nu prea cred...Nu imi place de el si nici lui nu ii place de mine! Daca ai si alte idei te rog sa-mi le comunici.