| Lauraquestion a întrebat:

Vreau sa ii intreb pe cei care au mai multe animale de companie. S-a realizat o prietenie intre diferitele specii de animale pe care le detineti? Aveti si poze? Multumesc

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Noi avem un ciobanesc german de 10 ani.anul trecut am luat un pisc[avea 2 luni]de rasa comuna.a fost dragoste la prima vedere[ha, ha]. dorm impreuna, mananca in acelasi timp din aceeasi strachina si umbla tot timpul impreuna, ca pat si patachon...in schimb, daca o pisica straina vine in curte, o rupe lupanul...

| kiki_4668 a răspuns:

Cainele meu nu o musca pe pisica pentru ca de mici i-am avut pe amandoi si nu se bat.sau papagal perus cu porcusori de guineea

| ShaWorMaAgresiva a răspuns:

Nu,nu am.Dar daca stau mult timp impreuna pot sa se inteleaga si un caine cu o pisisca, ca un frate cu o sora.