| Lauraquestion a întrebat:

Este cineva care a cunoscut o prietenie mai ciudata intre animale? De exemplu, o maimuta cu un catel, un papagal cu o pisica etc. Orice fel de prietenie intre specii diferite de animale m-ar ajuta mult. Funda pentru cei care vin cu cazuri mai multe(daca aveti poze, e si mai bine). Contactati-ma la id laura_19981998.Multumesc,sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| SimonaSymo a răspuns:

10 – Pisică şi pui de găină
9 – Câine şi bufniţă
8 – Cimpanzeu şi Tigru
7 – Ghepard şi căţei
6 – Oaie şi elefant
5 – Urangutan şi câine

4 – Girafă şi struţ

3 – Hipopotam şi broască ţestoasă
2 – Maimuţă şi iepure
1 – Tigru şi purceluşi

iar pentru poze intra aici...http://bravonet.ro/......009/11/19/

sper ca te-am ajutat... funda?