| Andreea99009 a întrebat:

Vreau sa imi iau o pisica. Dar nu stiu ce rasa. Exista vreo rasa care sa nu creasca mare(adica sa ramana mai micuta). Daca da imi poate da cineva detalii?

Răspuns Câştigător
| CrysMax a răspuns:

Buna andreea din partea mea iti poti lua una birmaneza nu creste foarte mare si e foarte jucausa si pufoasa perfecta pentru o fata :*

1 răspuns:
| CrysMax a răspuns:

Buna andreea din partea mea iti potiloa o pisica birmaneza nu creste mare si e foarte jucausa si foarte pufoasa perfecta pentru o fata :*