| catalina88 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pisica si nu stiu ce rasa sa-mi iau? fundita

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza rasa. ce conteaza este sa fie frumoasa si cuminte. eu am pisica si nu e de rasa, dar e ff frumoasa. si e cumintelove struck
daca tii neaparat sa fie de rasa... atunci incearca angora turceasca

4 răspunsuri:
| Anyo_1554 a răspuns:

Nu conteaza ce rasa iti vei lua. Daca te vei juca cu ea si vei fii multumita doar asta conteaza.Ai putea sa-ti iei una care crezi ca se aseamana cu tine la caracter sau una care crezi ca o vei ingriji si ca vei face tot posibilul sa fie fericita.

| cosmina_2273 a răspuns:

Ia-ti bermaneza am si eu si e foarte jucausa si pufoasa

| mandache a răspuns:

Eu zic sa iti iei siameza sau ce vrei tu nu conteaza sa fie de rasa eu am un motan sau pisica nu stiu ce e si il cheama midnight nu e de rasa dar e f frumos si desteptbig grin

| fl0w a răspuns:

I'ati Maine Coon sau Abisiniana