| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

Vreau sa incep un jurnal, dar problema e ca nu stiu care sa fie introducerea. Vreau mai originale.

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Dragă jurnalule, m-am gândit că doar tu poţi fi cel mai de incredere prieten şi o să te numesc ZvT. Doar tu mă poţi înţelege, îmi dai dreptate când nu am şi nu mă critici când greşesc.O să îţi povestesc ce am făcut azi : Am fost la scoala, doamna învăţătoare m-a certat că nu mi-am făcut tema, oricum ea nu ştie că am avut lucruri mai importante de făcut, cum ar fi să stau pe mess, facebook şi TPU...

| SnowBella a răspuns (pentru ZvT):

Eu ti-as da fundita...

6 răspunsuri:
| Fireing a răspuns:

Am si eu o idee care ar putea sa te ajute:

Buna, numele meu este... am inceput jurnalul din fata ta pentru ca vroiam sa-i impartasesc toate secretele mele! Aceasta sunt eu:

FACI UN DESEN CU TINE

Sper sa iti placa jurnalul meu!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Draga jurnalule, azi am pus o intrebare foarte stupida pe TPU si acum regret din suflet.

| victorandrei a răspuns:

Un jurnal de obicei contine date personale despre tine, viata ta... daca iti spunem introducerea, nu mai este jurnal...
Incepi sa te prezinti, zici ziua, etc...

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Iti voi da o idee:
Draga jurnalule
Introducere) Ma numesc Alexia.As vrea sa imi fi alaturi si la bine si la rau. Vreau sa iti spun tot ce am pe suflet! In tine pot sa am incredere absoluta.Eu sunt o persoana rezonabila, activa, glumeata, sensibila etc
Cuprins)Ca sa ne cunoastem mai bine as vrea sa palavragim putin ce mi s-a intamplat la scoala...
Eu iubesc pe...
Prietenii mei sunt ------
Admiratorul meu secret este----
Sfaarsit)Acum trebuie sa plec dar stai linistit, iti voi scrie si maine cusiguranta niste lucruri interesante!
Pa!

| st3reo a răspuns:

Daca vi sa iti spuna altcineva introducerea, automat nu mai e originala.