| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa imi incep un jurnal, adica stiu ce sa scriu in el, dar nu stiu care ar putea sa fie primele propozitii. ceva ideii? (in afara de : draga jurnalule... ca e invechita faza)

6 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Daca chiar te-ai hotarat sa-ti faci un jurnal si vrei sa scrii in el, inseamna ca ai o idee despre ce vrei sa scrii in el. Altfel nu vad de ce te-ai baga sa-ti faci unul.

| parishiltonbia a răspuns:

Astazi e o zi foarte importanta: e ziua in care ne cunoastem. Apoi spui cate ceva despre tine si de acolo stii tu...

| AnaMaria1453 a răspuns:

In primele mele randuri as vrea sa iti spun ca vei fi prietenul meu cel mai bun...asta sa scrii la inceput iar mai apoi cand o sa scrii ceva in el poti incepe cu: Dragul meu prieten: astazi s-a intamplat ceva frumos/extraordinar/urat sau ce vrei tu. sau poti simplu sa incepi sa scrii data si ideea: 05.12. 2011 am inceput ziua cu. apoi am facut.am observat ca...sau ce vrei tu sa scrii. sper ca te-am ajutathappy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai Început, sau ești tot la primele două cuvinte?

| TheDestroierKingOfDark a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu astazi trebuie sati povestesc.; trebuie sati povstec.; fi pe faza astazi...; etc idei smecherebig grin.

| valyvatasanu a răspuns:

A mai trecut o zi o zi din viata mea si sunt cel mai fericit cu familia mea