| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Vreau sa invat un dans coreean. Si cand spun dans coreean,nu ma refer la un dans traditional coreean. Ma refer la o coregrafie ca cele din videoclipurile marilor trupe Kpop. Sa fie o coregrafie usor de invatat si pe o melodie ritmata. Cel care imi da cat mai multe coregrafii,primeste fundita.
P.S. Cei care au de gand sa dea orice alt raspuns sau au de gand sa lase comentarii rautacioase, sunt rugati sa isi vada de treaba.

Răspuns Câştigător
| Tina_Criss_1997_x3fb a răspuns:

Eu iti recomand dansuri de la BTS.Au niste melodii superbe...canalul asta are tutoriale foarte bune si poate reusesti sa inveti :)) https://www.youtube.com/playlist?list=PLxWFiJhYTifqPoXvMZvWOQjcpvSbY8PiT

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru Tina_Criss_1997_x3fb):

Doamne! Nici nu stii cat de mult m-ai ajutat. Stiu ca imi va lua ceva timp sa invat, dar macar stiu ca intr-un final voi reusi. Multumesc frumos!

| 1emanuelaemanuela1 a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

Nu ai pentru ce! nu am ajutat chiar asa mult, si mie imi place foarte mult k-popul dar nu ma pricep sa dansez

3 răspunsuri:
| 1emanuelaemanuela1 a răspuns:

Buna. Si eu sunt fan k-pop. Nu stiu daca va fi pe placul tau raspunsul meu dar eu te sfatuiesc sa cauti melodia ta preferata, dansul preferat sau cantaretul preferat si sa incepi sa le inveti dansul,. incetul cu incetul. Nu iti va iesi chiar perfect dar daca esti un mare fan si iti doresti acel lucru, vei reusi. Fighting!