| raluca3 a întrebat:

Bunahappy vreau sa-mi dati si mie o sugestie pentru ca sunt intr. o dilema: eu am un caine, labrador si a-s vrea sa-mi spuneti nume mai speciale nu obisnuite sau banale, daca doriti sa ma ajutati.Multumesc! P. S: ofer funda celui mai original raspuns happy

7 răspunsuri:
| symy_1713 a răspuns:

Felix il cheama pe labradorul meu. Elliot, Emmet, kasper, jessie, skeep... Sper ca te-am ajutat!

| bulina99wtf a răspuns:

Moniq,passey,shelly,gaspy,wany:fete
ducc,ponvar,colose,condor,burce:baieti

| BluX a răspuns:

Daca e mascul:lord,ringo,king,ace,max
daca e femela : nova,vanda,dixie, trixie, jessy
cam astea imi plac mie si sper ca si tie happy

| MCRgurl a răspuns:

Rex,bongo,vera,trixie,q7 eu le-am pus mixte

| LolNope a răspuns:

Pai,mi s-ar parea amuzant sa poarte numele a ceva.
Orice,o firma poate.
Remongton,Samsung,Apple sau poti sa ii dai numele parfumului tau preferat.
Ninna Ricci,sau Cristalinne sau ceva care tie iti place mult(totusi incearca sa nu ii zici Prada,ar parea cam kitchos si pitziponc).
Sau, te poti uita la unele nume de pe TPU.
Cum ar fi un caine Apache, Bacemi sau Brigaela?
Sper ca te-am ajutat!

| Yoyolovesblue a răspuns:

Buna! uite cateva nume care imi plac foarte mult pentru caini : Pongo; Larry; Ratonwinking sper sa-ti fie de folos!

| MaddyBwaa a răspuns:

Amanda, Bailey, Bandanna, Boone, Cabo, Caboodle, Cha-Cha, Chelsea, Cheyenne, Cody, Denali, Hailey, Kahuna, Maui, Rio, Sierra, Tango, Tiara,Aurora, Coco, Ebony, Eightball, Espresso, Hoodlum, Luna, Midnight, Nighthawk, Phantom, Raven, Salem, Shadow, Star, Storm, Taboo,Amber, Autumn, Blondie, Chiquita, Daisy, Ember, Garbo, Goldie, Harlow, Meadow, Omelet, Paris, Sandy, Sahara, Savanna, Sunny, Zsa Zsa,Weed,Aris,Pasha,Mirinda, Snow, Bobita.