| zzzupduck a întrebat:

[ofer fundita] As vrea sa imi spuneti niste nume pentru pagini pe facebook. mentionez ca vreau sa fie ceva original[cat se poate] si sa fie in engleza. Multumesc!

3 răspunsuri:
| MariaBeatrice a răspuns:

Girls world.
we don't cry
Mysterious girls
It's the simple life
I have a best day...
Love is,, beautiful''
The wonderful day (life)
All beautiful dreams...''
Every body is happy
Be happy
Love is a world
It's a nice day
All beautiful drems...''
Funky dreams
The crazy
cRAZy KiD
Sweet love.
The rainbow.

Aici ai un site in care iti poti modifica numele, sa il scrii in diferite forme;)

http://www.messletters.com/en/

Bafta :* :*

| andreeakitty a răspuns:

The sky is the limit. ( Cerul este limita ) Mi se pare foarte original.

| Adutzaaa a răspuns:

Buna! Uite aici cateva nume : ` мєηтσѕ. ♥
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥
у0υυυ ツ мaккє му ° ѕмιℓℓє ♡
→♥Сђσ¢σℓa†з Ġίяℓ♥← Pяﻵηċєss ιмρєяƒє¢т aηgєℓ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ßå®ßïë ßruneTe ♥ℒℴνℯ♥ √ÿяµ§ε " lOvE pInK ρєяƒєкт «gιяℓ ●¢ho¢hoŁaΤε● •Babii•Izz ׃╳ CrazZy Lifee ßüßℓℓέ§ wò®ℓd ●βέiiiβiii♥
Divalicious
Lost in Dreams
lOvE pInK funky princess