| Friday13 a întrebat:

vreau sa raspunda cineva care chiar stiewinking :
Poti pune hamsterului nisip de pisica(nefolosit) parfumat/neparfumat pentru ca in orasul meu nu are nisip de chinchilla dar are multe varietati de nisipuri de pisici, am cautat dar nu am gasit un raspuns, deci este bun?

3 răspunsuri:
| Ωmega a răspuns:

Daca il tii inchis, atunci ii trebuie rumegus. Daca il tii afara, atunci merge si nisip de pisica. Ramane totusi ca animalul sa il si accepte ca loc de facut nevoi. Sunt pisici de exemplu care refuza unele nisipuriwinking

| Friday13 explică:

M a refeream să faca,, baie,, in el

| Tudor_Tudor_1995 a răspuns:

Cauta la pet-shopuri rumegus, nici decum nisip.