| sebyu a întrebat:

Pisica sau Chinchilla?happy(ca animal de companie)

5 răspunsuri:
| Raraa a răspuns:

Pisica. puppy dog eyes

| BiuL a răspuns:

Pisica.

| karsivan a răspuns:

Pisica, din mai multe motive, este usor ce crescut, hrana o gasesti peste tot pet shop sau bucataria umana, este rezistenta la boli si este foarte inteligenta. Traieste in medie 12 ani putand ajunge uneori si la 20.

| lalaballet a răspuns:

Clar pisica

| Anotherusername a răspuns:

Iati o pisica. Uite o sugestie de rasa daca vrei sa-ti cumperi. Eu as zice rasa chartreux fiindca este o rasa care nu are nevoie de prea mult alintat iar daca esti la tara se descurca foarte bine in salbaticie happy