| elizabetha23 a întrebat:

Buna, vreau sa scriu și caut o aplicație de scris care sa îmi permită să pun și poze, că background, coperta sau chiar in mijlocul capitolului. Nu pentru citate, am deja wattpad dar vreau ca ceea ce scriu să rămână deocamdată că o idee doar pentru mine. Ceva gen fanficuri dar cu personaje imaginare... Voi daca scrieți fanfic sau știți vreo aplicație de genul care sa îmi arate doar mie ce scriu și să pot adăuga și poze oricând vreau...mă puteți ajuta, va rooog?
Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi roice suita Office, mai exact editoare de text tip "Word" din MS Office sau "Write" din Libre Office.
De asemenea, poti folosi si Documentele Google, care se editeaza online.

| elizabetha23 explică (pentru Bula):

Multumesc!,☺️

1 răspuns: