| camita45 a întrebat:

Vreau să scriu o carte (Să încerc) pe wattpad. Am numit-o "Suflet Demonic" și nu prea am idee ce să scriu. Persoanjul principal va fi vampir, dar ..Nu am idee cum să încep.Mă puteți ajuta cu o idee? Mulțumesc. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te peste celelalte mii de povești cu vampiri. Majoritatea încep la fel, deci nu-ți va fi greu s-o scrii.

| camita45 explică (pentru anonim_4396):

Ideea e că vreau să fie ceva diferit xD

| Divy a răspuns (pentru camita45):

Atunci vin-o cu ceva diferit dacă vi cu aceleași lucruri o să iasă același rahat

| anonim_4396 a răspuns (pentru camita45):

Tot trebuie să le citești, măcar să știi ce să faci diferit.
Așteaptă până îți vin idei, nu sări imediat pe TPU să întrebi "cum s-o încep, cum s-o continui?" că va ieși "același rahat", ca să-l citez pe Divy.