| dew a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum faci credite pe imvu. stiu metodele alea cu tutorial,, email, myyerbook, facebook.si chestia cu invitatziile dar vreau sa fac mai multe credite fara astea. am auzit ca este un program,,, da nu stiu cum! Ast raspunsuri.

Multumesc! (fundita celui mai bun rasp)

2 răspunsuri:
| L33thaLL a răspuns:

Programu' ila are virusi isi recomand cu conturi fake. lasa-mi numele dela av tau

| Victor a răspuns:

Gresit! IMVU nu are virusi. Dar un antivirus oricum i-ti trebuie, daca esti online, Nu? http://avatars.imvu.com/Vicktor02