| Raluka_9625 a întrebat:

Vreau si eu nume dragute de catelusi, pentru baieti, de talie mica. vreau sa fie cave dragalas gen Richie sau Puffi. Fundita! :*:*

7 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Arthur, Astro, Barto, Carlo, Freddie, Franco, Igor, Cronos, Lancaster, Maestro, Norte, Oscar, Ringo, Rollo, Spider, Tricky, Zorro
Aput (cuvant Innuit, insemnand „Zapada");
Hiko (cuvant nipon, cu sensul de „Gheata");
Blanco; Flavio; Igloo; Buffy;
Snowball (engl., „Bulgare de zapada
Adonis, Amor, Bruce, Bartolomeo, Bebe, Berber, Corleone, Cartouche, Desperado, Domingo, Frisbee, Gavroche, Horatio, Hermes, Kevin, Liliput, Lorenzo, Morfeus, Tarantino, Toto, Vasco, Umberto
Ares, Argus, Bamboo, Bran, Bruno, Capo, Dragon, Gipsy, Han, Macao, Merlin, Ming, Shang, Tao, Triad, Timur, Zenga
BILLY
PRINCE

Paco

ciucy
boo, tano, pufuletz, nero, jimmy, mickey,
Nume caini masculi rasa Schnauzer:

Argus, Aretto, Barbino, Bingo, Corrado, Dolce, Dino, Dario, Figaro, Gonzo, Gilberto, Garcia, Helmuth, Horatio, Iury, Karlos, Kiko, Leto, Mormon, Nero, Pardo, Peru, Rollo, Roscoe, Sandro, Simba, Toto, Turbo, Zenga

billy, Oscar, Bobi, Otto, Oliver, Baloo, Dingo, Ranger, Scampy (cu sensul de Strengar), Houdini, Rocko, Tofu
funda?

| Ramona000 a răspuns:

Daca vrei zi-mi si ce rasa e? si iti zic numele ideal pentru el

| Ramona000 a răspuns:

Ace – inseamna "numarul unu", "primul"
Amigo – inseamna "prieten" – de origine spaniola si mexicana
Coco – inseamna "ajutor" – de origine spaniola
Neo – semnificatia "nou" – Acest nume a devenit popular dupa filmul "Matrix"
Tau – nume african ce inseamna "leu"
Uzi – inseamna "putere" in limba izraelita
Domino
Zip
Carol
niky
pufuletz
pufy
denny
jimmy
scooby
scuby-doo

| Alinna20 a răspuns:

Skits, Puf, Paco, Luki, Kiki, Mitu. sunt mai multe pe al meu il cheama skits (skiț).

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

Hachi(Hachiko)^^

| anda06anda a răspuns:

Kiky, Pupiiiii!