| oanaoana63 a întrebat:

Buna vreau si eu un site de unde sa downladez jocuri pentru iphone. please

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Gasesti doar in APP STORE ->ai 300.000 de aplicatii FREE download! Vezi iconita ''app store''->din telefon (daca ai wireless)descarci de acolo multe aplicatii care sunt FREE!

| G30RG3 a răspuns:

Http://store.ovi.com/......tent/23158
Este siteul de la Nokia toate sunt jocuri pentru tachscreen si sunt toate compatibile cu IPHONE.

| BiscuiteOreo a răspuns:

Le gasesti in AppStore... Poti sa le descarci pe calculator, si cand il conectezi cu Iphone-ul le instalezi.