| tur3lu a întrebat:

Acum doua zile cainele meu a fost muscat in zona genitala de un alt caine.La inceput a sangerat dar dupa aia s-a oprit si azi cand m-am uitat am observat ca e umflat si vanat in zona aia.Ce ar trebui a fac? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Salut! du-l la veterinar sau poti sa mergi la farmacia veterinara sa intrebi de o crema sau praf pentru dezinfectare multa baftawinking

| FaceDook a răspuns:

Du-l la veterinar s-ar putea sa se imfecteze o sa-l panseze si daca nu-i trece cred ca trebuie operat ...depinde de muscatura